KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14114378
nr 1411 4378
Ã…ke Rolfstadius
(f. 1918), Sverige
Oljemålning, 2 st, Åke Rolfstadius (f. 1918), Signerade, höstmotiv. Olja på pannå, 18x20cm, yttermått inklusive ram: 26x30cm
Åke Rolfstadius, svensk bildkonstnär född 1918.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 20:42:25
14/8 22:11:33